Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

"Baltijos vienybė" imsis vienyti žvejus

Didžiausia Baltijos jūros žvejų problema tai, kad jie yra suskaldę, nesugeba suformuoti bendros pozicijos skirstant žvejybos kvotas. Jei vieni teikia kokius nors pozityvius siūlymus, kiti puola prieštarauti ir skaldyti. Tokia
"Baltijos vienybė" imsis vienyti žvejus

Kruvinos banginių medžioklės puotos

Pagal senas tradicijas kai kuriuose pasaulio kraštuose nuo spalio iki kovo tęsiasi banginių ar netgi delfinų medžioklės sezonas.
Kruvinos banginių medžioklės puotos

Valo Baltiją nuo tinklų

Sekdami lenkų ir švedų pavyzdžiu, Lietuvos mokslininkai įgyvendina Baltijos jūros valymo nuo pamestų tinklų projektą.
Valo Baltiją nuo tinklų

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.