Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Jūreivių dainos burlaiviuose

Tais laikais, kai jūros plotų dar nedrumstė variklių dundesys ir tik vėjas švilpaudavo tarp burlaivio vantų, denyje dažnai skambėdavo dainos, sklindančios iš įsisūrėjusių vyriškų gerklių.
Jūreivių dainos burlaiviuose

Galas admiroliškai taurelei

Didžiosios Britanijos karališkojo laivyno jūreiviai šiemet paminėjo „Juodosios taurelės dieną“. Laivyne buvo tradicija pusiaudienyje išgerti porciją grogo.
Galas admiroliškai taurelei

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.